Boules / Petangue Team Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group / First Round Budva, BC Slovenska plaza

Luxembourg
LUX
08:00
FINISHED
13 : 8

Montenegro
MNE
Boules / Petangue Team Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group / First Round Budva, BC Slovenska plaza

Monaco
MON
08:00
FINISHED
9 : 10

Andorra
AND
Shooting / Trap Men Details | Competition
Qualification / Qualification Budva, Markovici
09:00
FINISHED
RESULTS
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Second Round Budva, MSC Budva

Liechtenstein
LIE
09:00
FINISHED
1 : 3

Luxembourg
LUX
Boules / Petangue Team Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group / Second Round Budva, BC Slovenska plaza

Luxembourg
LUX
09:25
FINISHED
13 : 8

Monaco
MON
Boules / Petangue Team Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group / Second Round Budva, BC Slovenska plaza

Montenegro
MNE
09:25
FINISHED
9 : 13

Andorra
AND
Table Tennis / Team Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Match 3 Tivat, SC Zupa / T2

Montenegro
MNE
10:00
FINISHED
3 : 0

Iceland
ISL
Table Tennis / Team Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Match 3 Tivat, SC Zupa / T3

Malta
MLT
10:00
FINISHED
1 : 3

Monaco
MON
Table Tennis / Team Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Match 3 Tivat, SC Zupa / T1

San Marino
SMA
10:00
FINISHED
3 : 2

Cyprus
CYP
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 2nd round Bar, SC Topolica

Monaco
MON
11:00
FINISHED
52 : 72

Malta
MLT
Boules / Petangue Team Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group / Third Round Budva, BC Slovenska plaza

Luxembourg
LUX
11:00
FINISHED
9 : 8

Andorra
AND
Boules / Petangue Team Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group / Third Round Budva, BC Slovenska plaza

Montenegro
MNE
11:00
FINISHED
5 : 13

Monaco
MON
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Round of 16 / Match 5 Budva, TC Slovenska plaza

Matthew ASCIAK
MLT
11:00
FINISHED
2 : 0

Pablo Ricardo RODEIRO STETSON
AND
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Second Round Budva, MSC Budva

Montenegro
MNE
11:30
FINISHED
3 : 2

Cyprus
CYP
Table Tennis / Team Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Match 3 Tivat, SC Zupa / T2

San Marino
SMA
11:45
FINISHED
0 : 3

Cyprus
CYP
Table Tennis / Team Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Match 3 Tivat, SC Zupa / T3

Luxembourg
LUX
11:45
FINISHED
3 : 0

Malta
MLT
Table Tennis / Team Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Match 3 Tivat, SC Zupa / T1

Montenegro
MNE
11:45
FINISHED
3 : 0

Iceland
ISL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Group phase / Group / 1st Round Budva, Olympic park

Cyprus
CYP
12:00
FINISHED
2 : 0

Liechtenstein
LIE
Boules / Petangue Single Women Details | Standings | Competition
Round Robin / Group B / First Round Budva, BC Slovenska plaza

Laurence CROVETTO VIALE
MON
12:40
FINISHED
13 : 6

Gorana CUK
MNE
Boules / Petangue Single Women Details | Standings | Competition
Round Robin / Group A / First Round Budva, BC Slovenska plaza

Indira Marie Germaine ONGARO
LUX
12:40
FINISHED
13 : 12

Marie-Lyne BOLIS
MON
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Group phase / Group / 1st Round Budva, Olympic park

Malta
MLT
13:00
FINISHED
2 : 0

Luxembourg
LUX
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 2nd round Bar, SC Topolica

Luxembourg
LUX
13:15
FINISHED
76 : 37

Cyprus
CYP
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Group phase / Group A / 1st Round Budva, Olympic park

Malta
MLT
14:00
FINISHED
0 : 2

Luxembourg
LUX
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Round of 16 / Match 6 Budva, TC Slovenska plaza

Stefanos SAVVA
CYP
14:00
FINISHED
0 : 2

Marco DE ROSSI
SMA
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Round of 16 / Match 7 Budva, TC Slovenska plaza

Romain ARNEODO
MON
14:00
FINISHED
2 : 0

Mario ALEKSIC
MNE
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Round of 16 / Match 8 Budva, TC Slovenska plaza

Rafn Kumar BONIFACIUS
ISL
14:00
FINISHED
2 : 0

Alex KNAFF
LUX
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Second Round Budva, MSC Budva

Iceland
ISL
14:15
FINISHED
3 : 0

San Marino
SMA
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Group phase / Group B / 1st Round Budva, Olympic park

Cyprus
CYP
15:00
FINISHED
2 : 0

San Marino
SMA
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Round of 16 / Match 4 Budva, TC Slovenska plaza

Rrezart CUNGU
MNE
15:00
FINISHED
0 : 2

Ugo Yann NASTASI
LUX
Boules / Lyonnais Single Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group B / First Round Tivat, SC Kalimanj

Miroslav PETKOVIC
MNE
15:00
FINISHED
13 : 5

Gilbert Jeannot BRAVACCINI
LUX
Boules / Lyonnais Single Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group A / First Round Tivat, SC Kalimanj

Gary BARONE
LUX
15:00
FINISHED
13 : 4

Florian VALERI
MON
Boules / Petangue Single Women Details | Standings | Competition
Round Robin / Group B / Second Round Budva, BC Slovenska plaza

Laurence CROVETTO VIALE
MON
15:10
FINISHED
4 : 13

Nathalie Marie Marcelle DEMANGE
LUX
Boules / Petangue Single Women Details | Standings | Competition
Round Robin / Group A / Second Round Budva, BC Slovenska plaza

Indira Marie Germaine ONGARO
LUX
15:10
FINISHED
13 : 3

Tiana RADOVANOVIC
MNE
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 2nd round Bar, SC Topolica

Iceland
ISL
15:30
FINISHED
80 : 76

Malta
MLT
Athletics / High Jump Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:00
FINISHED
RESULTS
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Group phase / Group B / 1st Round Budva, Olympic park

Andorra
AND
16:00
FINISHED
0 : 2

Liechtenstein
LIE
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Round od 16 / Match 4 Budva, TC Slovenska plaza

Maria SIOPACHA
CYP
16:00
FINISHED
0 : 2

Elaine GENOVESE
MLT
Swimming / 50 m Breaststroke Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 1 Podgorica, SC Moraca
16:00
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Breaststroke Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:03
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Breaststroke Men Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:04
FINISHED
RESULTS
Boules / Petangue Single Women Details | Standings | Competition
Round Robin / Group B / Third Round Budva, BC Slovenska plaza

Gorana CUK
MNE
16:05
FINISHED
2 : 13

Nathalie Marie Marcelle DEMANGE
LUX
Boules / Petangue Single Women Details | Standings | Competition
Round Robin / Group A / Third Round Budva, BC Slovenska plaza

Marie-Lyne BOLIS
MON
16:05
FINISHED
13 : 10

Tiana RADOVANOVIC
MNE
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Secound Round Budva, MSC Budva

Iceland
ISL
16:05
FINISHED
1 : 3

San Marino
SMA
Swimming / 100 m Backstroke Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 1 Podgorica, SC Moraca
16:05
FINISHED
RESULTS
Swimming / 100 m Backstroke Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:09
FINISHED
RESULTS
Swimming / 100 m Backstroke Men Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:11
FINISHED
RESULTS
Swimming / 400 m Freestyle Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:23
FINISHED
RESULTS
Swimming / 400 m Freestyle Women Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:29
FINISHED
RESULTS
Athletics / 100 m Men Details | Competition
Heats / Heat 1 Bar, SC Topolica
16:30
FINISHED
RESULTS
Athletics / Shot Put Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:30
FINISHED
RESULTS
Table Tennis / Team Tournament Men Details | Competition
Semifinals / Semifinal Men Teams 1 Tivat, SC Zupa / T1

Monaco
MON
16:30
FINISHED
0 : 3

Luxembourg
LUX
Table Tennis / Team Tournament Men Details | Competition
Semifinals / Semifinal Men Teams 2 Tivat, SC Zupa / T2

Cyprus
CYP
16:30
FINISHED
3 : 0

Montenegro
MNE
Table Tennis / Team Tournament Women Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Tivat, SC Zupa

Luxembourg
LUX
16:30
FINISHED
3 : 1

Montenegro
MNE
Table Tennis / Team Tournament Women Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Tivat, SC Zupa

Monaco
MON
16:30
FINISHED
2 : 3

San Marino
SMA
Swimming / 400 m Freestyle Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:34
FINISHED
RESULTS
Swimming / 400 m Freestyle Men Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:39
FINISHED
RESULTS
Athletics / 100 m Men Details | Competition
Heats / Heat 2 Bar, SC Topolica
16:40
FINISHED
RESULTS
Swimming / 100 m Butterfly Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:54
FINISHED
RESULTS
Athletics / 400 m Men Details | Competition
Heats / Heat 1 Bar, SC Topolica
16:55
FINISHED
RESULTS
Swimming / 100 m Butterfly Women Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:56
FINISHED
RESULTS
Swimming / 100 m Butterfly Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:58
FINISHED
RESULTS
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Group phase / Group / 1st Round Budva, Olympic park

Monaco
MON
17:00
FINISHED
2 : 0

Montenegro
MNE
Swimming / 100 m Butterfly Men Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
17:00
FINISHED
RESULTS
Boules / Lyonnais Single Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group B / Second Round Tivat, SC Kalimanj

Miroslav PETKOVIC
MNE
17:00
FINISHED
13 : 0

Gianni BRESCIANO
MON
Boules / Lyonnais Single Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group A / Second Round Tivat, SC Kalimanj

Gary BARONE
LUX
17:00
FINISHED
3 : 13

Tomislav RANKOVIC
MNE
Athletics / 400 m Men Details | Competition
Heats / Heat 2 Bar, SC Topolica
17:05
FINISHED
RESULTS
Swimming / 200 m Breaststroke Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
17:12
FINISHED
RESULTS
Swimming / 200 m Breaststroke Women Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
17:16
FINISHED
RESULTS
Swimming / 200 m Breaststroke Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 1 Podgorica, SC Moraca
17:19
FINISHED
RESULTS
Athletics / Long Jump Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
17:20
FINISHED
RESULTS
Athletics / 800 m Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
17:20
FINISHED
RESULTS
Athletics / 800 m Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
17:30
FINISHED
RESULTS
Swimming / 4 x 200 m Freestyle relay Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 1 Podgorica, SC Moraca
17:35
FINISHED
RESULTS
Athletics / 5.000 m Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
17:45
FINISHED
RESULTS
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 2nd round Bar, SC Topolica

Iceland
ISL
17:45
FINISHED
73 : 81

Montenegro
MNE
Swimming / 4 x 200 m Freestyle relay Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 1 Podgorica, SC Moraca
17:46
FINISHED
RESULTS
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Group phase / Group A / 1st Round Budva, Olympic park

Montenegro
MNE
18:00
FINISHED
1 : 2

Monaco
MON
Athletics / Javelin Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
18:15
FINISHED
RESULTS
Athletics / 5.000 m Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
18:15
FINISHED
RESULTS
Athletics / Pole Vault Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
18:15
FINISHED
RESULTS
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Second Round Budva, MSC Budva

Monaco
MON
18:40
FINISHED
0 : 3

Cyprus
CYP
Athletics / 100 m Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
18:50
FINISHED
RESULTS
Boules / Lyonnais Single Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group B / Third Round Tivat, SC Kalimanj

Gilbert Jeannot BRAVACCINI
LUX
19:00
FINISHED
3 : 13

Gianni BRESCIANO
MON
Boules / Lyonnais Single Men Details | Standings | Competition
Round Robin / Group A / Third Round Tivat, SC Kalimanj

Florian VALERI
MON
19:00
FINISHED
6 : 13

Tomislav RANKOVIC
MNE
Table Tennis / Team Tournament Men Details | Competition
Finals / Final Team Men Tivat, SC Zupa / T2

Luxembourg
LUX
19:00
FINISHED
0 : 3

Cyprus
CYP
Table Tennis / Team Tournament Women Details | Competition
Finals / Final Team Women Tivat, SC Zupa

Luxembourg
LUX
19:00
FINISHED
3 : 0

San Marino
SMA
Athletics / 100 m Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
19:40
FINISHED
RESULTS
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 2nd round Bar, SC Topolica

Montenegro
MNE
20:00
FINISHED
99 : 56

Cyprus
CYP
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Second Round Budva, MSC Budva

Montenegro
MNE
20:30
FINISHED
3 : 0

Luxembourg
LUX

Results and data handling by Furki sport