Shooting / Trap Men Details | Competition
Final / Final Budva, Markovici
09:00
FINISHED
RESULTS
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Third Round Budva, MSC Budva

Cyprus
CYP
09:00
FINISHED
3 : 0

Liechtenstein
LIE
Shooting / Air Pistol Men Details | Competition
Qualification / Qualification Budva, Markovici
09:15
FINISHED
RESULTS
Boules / Petangue Single Women Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Budva, BC Slovenska plaza

Indira Marie Germaine ONGARO
LUX
10:00
FINISHED
13 : 11

Laurence CROVETTO VIALE
MON
Boules / Petangue Single Women Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Budva, BC Slovenska plaza

Marie-Lyne BOLIS
MON
10:00
FINISHED
3 : 13

Nathalie Marie Marcelle DEMANGE
LUX
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Round of 16 / Match 2 Budva, TC Slovenska plaza

Birkir GUNNARSSON
ISL
10:00
FINISHED
2 : 1

Omar SUDZUKA
MLT
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Round 1 Tivat, SC Zupa / T1

Luxembourg
LUX
10:00
FINISHED
3 : 0

Montenegro
MNE
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Round 1 Tivat, SC Zupa / T2

Cyprus
CYP
10:00
FINISHED
3 : 1

Malta
MLT
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Round 1 Tivat, SC Zupa / T3

San Marino
SMA
10:00
FINISHED
1 : 3

Monaco
MON
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Round of 16 / Match 1 Budva, TC Slovenska plaza

Lucas CATARINA
MON
10:30
FINISHED
2 : 0

Menelaos EFSTATHIOU
CYP
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 1 Tivat, SC Zupa / T2

San Marino
SMA
10:40
FINISHED
3 : 2

Cyprus
CYP
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 1 Tivat, SC Zupa / T3

Montenegro
MNE
10:40
FINISHED
3 : 0

Iceland
ISL
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Round 1 Tivat, SC Zupa / T1

Monaco
MON
10:40
FINISHED
3 : 0

Luxembourg
LUX
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Third Round

San Marino
SMA
11:00
FINISHED
0 : 3

Montenegro
MNE
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 3rd round Bar, SC Topolica

Monaco
MON
11:00
FINISHED
82 : 53

Cyprus
CYP
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Round od 16 / Round 1 Budva, TC Slovenska plaza

Francesca CURMI
MLT
11:00
FINISHED
1 : 2

Sylvie Marie ZUEND
LIE
Judo / Team - Men Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 1 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 1

Montenegro
MNE
11:00
FINISHED
03 : 00

Luxembourg
LUX
Judo / Team - Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Match 1 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Monaco
MON
11:00
FINISHED
03 : 00

Andorra
AND
Judo / Team - Men Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 2 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 1

Liechtenstein
LIE
11:10
FINISHED
02 : 01

Malta
MLT
Shooting / Air Pistol Women Details | Competition
Qualification / Qualification Budva, Markovici
11:15
FINISHED
RESULTS
Tennis / Mixed Doubles Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 3 Budva, TC Slovenska plaza

Malta
MLT
11:20
FINISHED
0 : 2

Monaco
MON
Judo / Team - Men Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 3 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 1

Cyprus
CYP
11:20
FINISHED
02 : 01

Monaco
MON
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Round 2 Tivat, SC Zupa / T1

Luxembourg
LUX
11:20
FINISHED
3 : 0

Iceland
ISL
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Round 2 Tivat, SC Zupa / T2

Cyprus
CYP
11:20
FINISHED
3 : 1

San Marino
SMA
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Round 2 Tivat, SC Zupa / T3

Malta
MLT
11:20
FINISHED
0 : 3

Monaco
MON
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Round od 16 / Match 2 Budva, TC Slovenska plaza

Marie Anne WECKERLE
LUX
11:30
FINISHED
2 : 0

Hera Björk BRYNJARSDÓTTIR
ISL
Judo / Team - Men Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 4 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 1

Iceland
ISL
11:30
FINISHED
03 : 00

Andorra
AND
Judo / Team - Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Match 2 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Iceland
ISL
11:40
FINISHED
01 : 02

Cyprus
CYP
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Group phase / Group / 1st Round Budva, Olympic park

Liechtenstein
LIE
12:00
FINISHED
2 : 0

Luxembourg
LUX
Judo / Team - Men Details | Competition
Semi finals / Semifinal 1 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 1

Montenegro
MNE
12:00
FINISHED
03 : 00

Liechtenstein
LIE
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 2 Tivat, SC Zupa / T2

San Marino
SMA
12:00
FINISHED
3 : 1

Montenegro
MNE
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 2 Tivat, SC Zupa / T3

Cyprus
CYP
12:00
FINISHED
3 : 0

Iceland
ISL
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Round 2 Tivat, SC Zupa / T1

Monaco
MON
12:00
FINISHED
3 : 0

Malta
MLT
Judo / Team - Men Details | Competition
Semi finals / Semifinal 2 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 1

Cyprus
CYP
12:10
FINISHED
02 : 01

Iceland
ISL
Judo / Team - Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Match 3 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Monaco
MON
12:10
FINISHED
02 : 01

Luxembourg
LUX
Judo / Team - Men Details | Competition
Semi finals / Repechage Final 1 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 1

Luxembourg
LUX
12:20
FINISHED
02 : 01

Malta
MLT
Judo / Team - Men Details | Competition
Semi finals / Repechage Final 2 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 1

Monaco
MON
12:31
FINISHED
01 : 02

Andorra
AND
Judo / Team - Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Match 4 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Andorra
AND
12:40
FINISHED
02 : 01

Iceland
ISL
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Third Round Budva, MSC Budva

Luxembourg
LUX
13:00
FINISHED
2 : 3

Iceland
ISL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Group phase / Group / 1st Round Budva, Olympic park

Cyprus
CYP
13:00
FINISHED
2 : 0

Monaco
MON
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Round od 16 / Match 3 Budva, TC Slovenska plaza

Danae PETROULA
MON
13:00
FINISHED
2 : 0

Anna Soffía GRÖNHOLM
ISL
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Quarter finals / QF2 Budva, TC Slovenska plaza

Stefano GALVANI
SMA
13:00
FINISHED
0 : 2

Ugo Yann NASTASI
LUX
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Quarter finals / QF3 Budva, TC Slovenska plaza

Matthew ASCIAK
MLT
13:00
FINISHED
1 : 2

Marco DE ROSSI
SMA
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Quarter finals / QF4 Budva, TC Slovenska plaza

Romain ARNEODO
MON
13:00
FINISHED
2 : 0

Rafn Kumar BONIFACIUS
ISL
Judo / Team - Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Match 5 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Cyprus
CYP
13:10
FINISHED
02 : 01

Luxembourg
LUX
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 3rd round Bar, SC Topolica

Iceland
ISL
13:15
FINISHED
76 : 48

Luxembourg
LUX
Boules / Petangue Single Women Details | Competition
Finals / Final-Gold medal Budva, BC Slovenska plaza

Indira Marie Germaine ONGARO
LUX
13:30
FINISHED
9 : 13

Nathalie Marie Marcelle DEMANGE
LUX
Boules / Petangue Single Women Details | Competition
Finals / Final-Bronze medal Budva, BC Slovenska plaza

Laurence CROVETTO VIALE
MON
13:30
FINISHED
13 : 12

Marie-Lyne BOLIS
MON
Shooting / Air Pistol Men Details | Competition
Final / Final Budva, Markovici
13:30
FINISHED
RESULTS
Judo / Team - Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Match 6 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Monaco
MON
13:50
FINISHED
03 : 00

Iceland
ISL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Group phase / Group B / 1st Round Budva, Olympic park

Liechtenstein
LIE
14:00
FINISHED
0 : 2

Cyprus
CYP
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 1 Budva, TC Slovenska plaza

Sylvie Marie ZUEND
LIE
14:00
FINISHED
0 : 2

Raluka SERBAN
CYP
Tennis / Men Doubles Details | Competition
Quarter finals / QF4 Budva, TC Slovenska plaza

Montenegro
MNE
14:00
FINISHED
0 : 0

Luxembourg
LUX
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Quarter finals / QF1 Budva, TC Slovenska plaza

Lucas CATARINA
MON
14:00
FINISHED
2 : 0

Birkir GUNNARSSON
ISL
Judo / Team - Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Match 7 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Andorra
AND
14:20
FINISHED
01 : 02

Cyprus
CYP
Shooting / Air Pistol Women Details | Competition
Final / Final Budva, Markovici
14:30
FINISHED
RESULTS
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 2 Budva, TC Slovenska plaza

Vladica BABIC
MNE
14:30
FINISHED
2 : 0

Marie Anne WECKERLE
LUX
Judo / Team - Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Match 8 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Iceland
ISL
14:40
FINISHED
02 : 01

Luxembourg
LUX
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Group phase / Group B / 1st Round Budva, Olympic park

San Marino
SMA
15:00
FINISHED
0 : 2

Andorra
AND
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 3 Budva, TC Slovenska plaza

Danae PETROULA
MON
15:00
FINISHED
0 : 2

Elaine GENOVESE
MLT
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Round 3 Tivat, SC Zupa / T1

Iceland
ISL
15:00
FINISHED
0 : 3

Montenegro
MNE
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Round 3 Tivat, SC Zupa / T2

San Marino
SMA
15:00
FINISHED
1 : 3

Malta
MLT
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Round 3 Tivat, SC Zupa / T3

Cyprus
CYP
15:00
FINISHED
2 : 3

Monaco
MON
Judo / Team - Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Match 9 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Monaco
MON
15:10
FINISHED
02 : 01

Cyprus
CYP
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Round od 16 / Match 5 Budva, TC Slovenska plaza

Victoria JIMENEZ KASINTSEVA
AND
15:15
FINISHED
2 : 0

Anja DRASKOVIC
MNE
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 4 Budva, TC Slovenska plaza

Victoria JIMENEZ KASINTSEVA
AND
15:15
FINISHED
0 : 2

Eleonora Anne-Sophie Rbis MOLINARO SIMON
LUX
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 3rd round Bar, SC Topolica

Malta
MLT
15:30
FINISHED
79 : 94

Luxembourg
LUX
Boules / Lyonnais Single Men Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Budva, BC Slovenska plaza

Tomislav RANKOVIC
MNE
15:30
FINISHED
10 : 7

Gianni BRESCIANO
MON
Boules / Lyonnais Single Men Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Budva, BC Slovenska plaza

Gary BARONE
LUX
15:30
FINISHED
2 : 13

Miroslav PETKOVIC
MNE
Boules / Petangue Single Men Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Budva, BC Slovenska plaza

Claudio CONTARDI
LUX
15:30
FINISHED
13 : 5

Massimo SANTIONI
LUX
Boules / Petangue Single Men Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Budva, BC Slovenska plaza

Bruno SANTMANN GABARRON
AND
15:30
FINISHED
11 : 13

Philippe SANTMANN
AND
Tennis / Men Doubles Details | Competition
Quarter finals / QF3 Budva, TC Slovenska plaza

Andorra
AND
15:30
FINISHED
0 : 2

Cyprus
CYP
Judo / Team - Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group / Match 10 Cetinje, SC Cetinje

Andorra
AND
15:40
FINISHED
01 : 02

Luxembourg
LUX
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 3 Tivat, SC Zupa / T2

Montenegro
MNE
15:40
FINISHED
1 : 3

Cyprus
CYP
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 3 Tivat, SC Zupa / T3

San Marino
SMA
15:40
FINISHED
3 : 0

Iceland
ISL
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Round 3 Tivat, SC Zupa / T1

Malta
MLT
15:40
FINISHED
1 : 3

Luxembourg
LUX
Athletics / 400 m Hurdles Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:00
FINISHED
RESULTS
Athletics / Shot Put Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:00
FINISHED
RESULTS
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Third Round Budva, MSC Budva

Luxembourg
LUX
16:00
FINISHED
3 : 1

Iceland
ISL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Group phase / Group A / 1st Round Budva, Olympic park

Monaco
MON
16:00
FINISHED
2 : 0

Malta
MLT
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Group phase / Group / 1st Round Budva, Olympic park

Montenegro
MNE
16:00
FINISHED
0 : 2

Malta
MLT
Judo / Team - Men Details | Competition
Finals / Gold medal Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Montenegro
MNE
16:00
FINISHED
03 : 00

Cyprus
CYP
Swimming / 50 m Freestyle Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:00
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Freestyle Women Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:01
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Freestyle Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:02
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Freestyle Men Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:04
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Backstroke Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:05
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Backstroke Women Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:07
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Backstroke Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:08
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Backstroke Men Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:09
FINISHED
RESULTS
Judo / Team - Men Details | Competition
Finals / Bronze medal 1 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Luxembourg
LUX
16:10
FINISHED
02 : 01

Iceland
ISL
Athletics / 400 m Hurdles Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:15
FINISHED
RESULTS
Judo / Team - Men Details | Competition
Finals / Bronze medal 2 Cetinje, SC Cetinje / Tatami 2

Andorra
AND
16:20
FINISHED
01 : 02

Liechtenstein
LIE
Swimming / 100 m Breaststroke Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 1 Podgorica, SC Moraca
16:20
FINISHED
RESULTS
Swimming / 100 m Breaststroke Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:23
FINISHED
RESULTS
Swimming / 100 m Breaststroke Men Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:25
FINISHED
RESULTS
Athletics / 200 m Women Details | Competition
Heats / Heat 1 Bar, SC Topolica
16:30
FINISHED
RESULTS
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Tivat, SC Zupa

Monaco
MON
16:30
FINISHED
3 : 0

Montenegro
MNE
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Tivat, SC Zupa / T2

Luxembourg
LUX
16:30
FINISHED
0 : 3

Cyprus
CYP
Swimming / 50 m Butterfly Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:37
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Butterfly Women Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:38
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Butterfly Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:39
FINISHED
RESULTS
Athletics / 200 m Women Details | Competition
Heats / Heat 2 Bar, SC Topolica
16:40
FINISHED
RESULTS
Swimming / 50 m Butterfly Men Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:40
FINISHED
RESULTS
Tennis / Men Doubles Details | Competition
Round of 16 / Match 1 Budva, TC Slovenska plaza

Montenegro
MNE
16:45
FINISHED
2 : 0

Malta
MLT
Tennis / Men Doubles Details | Competition
Quarter finals / QF2 Budva, TC Slovenska plaza

Monaco
MON
16:45
FINISHED
2 : 1

San Marino
SMA
Tennis / Men Doubles Details | Competition
Quarter finals / QF1 Budva, TC Slovenska plaza

Liechtenstein
LIE
16:45
FINISHED
2 : 0

Iceland
ISL
Swimming / 400 m Medley Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:52
FINISHED
RESULTS
Athletics / Long Jump Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:55
FINISHED
RESULTS
Athletics / 200 m Men Details | Competition
Heats / Heat 1 Bar, SC Topolica
16:55
FINISHED
RESULTS
Swimming / 400 m Medley Women Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
16:55
FINISHED
RESULTS
Swimming / 400 m Medley Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 1 Podgorica, SC Moraca
16:58
FINISHED
RESULTS
Tennis / Mixed Doubles Competition
Quarter finals / Quarterfinal 4 Budva, TC Slovenska plaza

Iceland
ISL
17:00
W.O.

Montenegro
MNE
Athletics / 200 m Men Details | Competition
Heats / Heat 2 Bar, SC Topolica
17:05
FINISHED
RESULTS
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Tivat, SC Zupa

San Marino
SMA
17:10
FINISHED
1 : 3

Luxembourg
LUX
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Tivat, SC Zupa

Monaco
MON
17:10
FINISHED
3 : 1

Cyprus
CYP
Swimming / 200 m Freestyle Women Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
17:14
FINISHED
RESULTS
Swimming / 200 m Freestyle Women Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
17:17
FINISHED
RESULTS
Swimming / 200 m Freestyle Men Details | Competition
Finals / Heat 1 of 2 Podgorica, SC Moraca
17:20
FINISHED
RESULTS
Swimming / 200 m Freestyle Men Details | Competition
Finals / Heat 2 of 2 Podgorica, SC Moraca
17:23
FINISHED
RESULTS
Athletics / Pole Vault Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
17:25
FINISHED
RESULTS
Athletics / 1.500 m Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
17:25
FINISHED
RESULTS
Athletics / Discus Men Details | Competition
Final / Test Bar, SC Topolica
17:30
FINISHED
RESULTS
Swimming / 4 x 100 m Medley relay Women Details | Competition
Finals / Final Podgorica, SC Moraca
17:35
FINISHED
RESULTS
Athletics / 1.500 m Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
17:40
FINISHED
RESULTS
Swimming / 4 x 100 m Medley relay Men Details | Competition
Finals / Final Podgorica, SC Moraca
17:41
FINISHED
RESULTS
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 3rd round Bar, SC Topolica

Malta
MLT
17:45
FINISHED
40 : 86

Montenegro
MNE
Tennis / Women Doubles Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 1 Budva, TC Slovenska plaza

Malta
MLT
17:45
FINISHED
2 : 0

Iceland
ISL
Tennis / Mixed Doubles Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 1 Budva, TC Slovenska plaza

Cyprus
CYP
17:45
FINISHED
2 : 0

Andorra
AND
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Group phase / Group A / 1st Round Budva, Olympic park

Luxembourg
LUX
17:55
FINISHED
2 : 0

Montenegro
MNE
Athletics / 3.000 Steeple Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
18:00
FINISHED
RESULTS
Table Tennis / Doubles Tournament Men Details | Competition
Finals / Final Tivat, SC Zupa / T2

Monaco
MON
18:00
FINISHED
3 : 2

Cyprus
CYP
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Third Round Budva, MSC Budva

Cyprus
CYP
18:15
FINISHED
1 : 3

Montenegro
MNE
Tennis / Mixed Doubles Details | Competition
Quarter finals / Quarterfinal 2 Budva, TC Slovenska plaza

Luxembourg
LUX
18:15
FINISHED
2 : 0

Liechtenstein
LIE
Athletics / 400 m Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
18:25
FINISHED
RESULTS
Boules / Lyonnais Single Men Details | Competition
Finals / Final-Gold medal Budva, BC Slovenska plaza

Miroslav PETKOVIC
MNE
18:30
FINISHED
13 : 5

Tomislav RANKOVIC
MNE
Boules / Lyonnais Single Men Details | Competition
Finals / Final-Bronze medal Budva, BC Slovenska plaza

Gary BARONE
LUX
18:30
FINISHED
13 : 6

Gianni BRESCIANO
MON
Boules / Petangue Single Men Details | Competition
Finals / Final-Gold medal Budva, BC Slovenska plaza

Claudio CONTARDI
LUX
18:30
FINISHED
13 : 8

Philippe SANTMANN
AND
Boules / Petangue Single Men Details | Competition
Finals / Final-Bronze medal Budva, BC Slovenska plaza

Massimo SANTIONI
LUX
18:30
FINISHED
13 : 7

Bruno SANTMANN GABARRON
AND
Athletics / 400 m Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
18:40
FINISHED
RESULTS
Table Tennis / Doubles Tournament Women Details | Competition
Finals / Final Tivat, SC Zupa

Luxembourg
LUX
18:50
FINISHED
2 : 3

Monaco
MON
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 3rd round Bar, SC Topolica

Iceland
ISL
20:00
FINISHED
86 : 92

Montenegro
MNE
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Third Round

San Marino
SMA
20:30
FINISHED
3 : 2

Monaco
MON

Results and data handling by Furki sport