Shooting / Double Trap Men Details | Competition
Final / Final Budva, Markovici
09:00
FINISHED
RESULTS
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Fourth Round Budva, MSC Budva

Liechtenstein
LIE
09:00
FINISHED
0 : 3

Iceland
ISL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Competition
Semifinal / Semifinal 1 Budva, Olympic park

Monaco
MON
09:00
FINISHED
0 : 2

Andorra
AND
Shooting / Air Rifle Men Details | Competition
Qualification / Qualification Budva, Markovici
09:15
FINISHED
RESULTS
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Semi finals / Semifinal 1 Budva, TC Slovenska plaza

Lucas CATARINA
MON
09:30
FINISHED
1 : 2

Ugo Yann NASTASI
LUX
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Semi finals / Semifinal 1 Budva, TC Slovenska plaza

Raluka SERBAN
CYP
09:30
FINISHED
1 : 2

Vladica BABIC
MNE
Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Semi finals / Semifinal 2 Budva, TC Slovenska plaza

Elaine GENOVESE
MLT
09:30
FINISHED
0 : 2

Eleonora Anne-Sophie Rbis MOLINARO SIMON
LUX
Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Semi finals / Semifinal 2 Budva, TC Slovenska plaza

Marco DE ROSSI
SMA
09:30
FINISHED
0 : 2

Romain ARNEODO
MON
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Competition
Semifinal / Semifinal 2 Budva, Olympic park

Luxembourg
LUX
10:00
FINISHED
1 : 2

Cyprus
CYP
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 1 Tivat, SC Zupa / T3

Marios YIANGOU
CYP
10:00
FINISHED
3 : 0

Ingi Darvis RODRIGUEZ
ISL
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 1 Tivat, SC Zupa / T4

Mattias MONGIUSTI
SMA
10:00
FINISHED
0 : 3

Anthony PERETTI
MON
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 1 Tivat, SC Zupa / T2

Gilles MICHELY
LUX
10:00
FINISHED
3 : 1

Gabriel GRIXTI
MLT
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Round 1 Tivat, SC Zupa / T1

Eric Marc GLOD
LUX
10:00
FINISHED
3 : 0

Filip RADULOVIC
MNE
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 1 Tivat, SC Zupa / T1

Anthony GEMINIANI
MON
10:40
FINISHED
3 : 0

Federico GIARDI
SMA
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 1 Tivat, SC Zupa / T3

Magnús Gauti ÚLFARSSON
ISL
10:40
FINISHED
0 : 3

Daniel BAJADA
MLT
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 1 Tivat, SC Zupa / T4

Danielle KONSBRUCK
LUX
10:40
FINISHED
3 : 0

Agnes BRYNJARSDÓTTIR
ISL
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Round 1 Tivat, SC Zupa / T2

Xiaoxin YANG
MON
10:40
FINISHED
3 : 0

Neda MILACIC BOGDANOVIC
MNE
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 4th round Bar, SC Topolica

Monaco
MON
11:00
FINISHED
59 : 91

Iceland
ISL
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Fourth Round Budva, MSC Budva

Montenegro
MNE
11:00
FINISHED
3 : 0

Luxembourg
LUX
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Group phase / Group / Round 3 Budva, Olympic park

Liechtenstein
LIE
11:00
FINISHED
0 : 2

Monaco
MON
Shooting / Air Rifle Women Details | Competition
Qualification / Qualification Budva, Markovici
11:15
FINISHED
RESULTS
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round ‚1 Tivat, SC Zupa / T3

Sascha Marie GENOVESE
MLT
11:20
FINISHED
3 : 2

Aldís LÁRUSDÓTTIR
ISL
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 1 Tivat, SC Zupa / T4

Snezana CULAFIC
MNE
11:20
FINISHED
0 : 3

Louiza KOUREA
CYP
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 1 Tivat, SC Zupa / T1

Chiara MORRI
SMA
11:20
FINISHED
1 : 3

Konstantina MELETIE
CYP
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 1 Tivat, SC Zupa / T2

Tessy Lena GONDERINGER
LUX
11:20
FINISHED
3 : 2

Viktoria LUCENKOVA
MLT
Tennis / Men Doubles Details | Competition
Semi finals / Semifinal 2 Budva, TC Slovenska plaza

Cyprus
CYP
11:55
FINISHED
2 : 0

Montenegro
MNE
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Group phase / Group / Round 1 Budva, Olympic park

Cyprus
CYP
12:00
FINISHED
2 : 0

Malta
MLT
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 2 Tivat, SC Zupa / T3

Marios YIANGOU
CYP
12:00
FINISHED
3 : 0

Mattias MONGIUSTI
SMA
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 2 Tivat, SC Zupa / T4

Ingi Darvis RODRIGUEZ
ISL
12:00
FINISHED
0 : 3

Anthony PERETTI
MON
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 2 Tivat, SC Zupa / T2

Gilles MICHELY
LUX
12:00
FINISHED
3 : 1

Filip RADOVIC
MNE
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Round 2 Tivat, SC Zupa / T1

Eric Marc GLOD
LUX
12:00
FINISHED
2 : 3

Hristo Angelov HRISTONOV
CYP
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 2 Tivat, SC Zupa / T1

Federico GIARDI
SMA
12:40
FINISHED
1 : 3

Magnús Gauti ÚLFARSSON
ISL
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 2 Tivat, SC Zupa / T3

Anthony GEMINIANI
MON
12:40
FINISHED
3 : 0

Daniel BAJADA
MLT
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 2 Tivat, SC Zupa / T4

Danielle KONSBRUCK
LUX
12:40
FINISHED
3 : 1

Ulrika QUIST
MON
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Round 2 Tivat, SC Zupa / T2

Xiaoxin YANG
MON
12:40
FINISHED
3 : 1

Chimei YAN
SMA
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Fourth Round Budva, MSC Budva

Cyprus
CYP
13:00
FINISHED
3 : 0

San Marino
SMA
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Competition
Final / 7th place match Budva, Olympic park

Montenegro
MNE
13:00
FINISHED
0 : 2

San Marino
SMA
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 4th round Bar, SC Topolica

Cyprus
CYP
13:15
FINISHED
91 : 95

Luxembourg
LUX
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 2 Tivat, SC Zupa

Sascha Marie GENOVESE
MLT
13:20
FINISHED
0 : 3

Snezana CULAFIC
MNE
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 2 Tivat, SC Zupa / T4

Aldís LÁRUSDÓTTIR
ISL
13:20
FINISHED
1 : 3

Louiza KOUREA
CYP
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 2 Tivat, SC Zupa / T1

Chiara MORRI
SMA
13:20
FINISHED
0 : 3

Tessy Lena GONDERINGER
LUX
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 2 Tivat, SC Zupa / T2

Konstantina MELETIE
CYP
13:20
FINISHED
0 : 3

Viktoria LUCENKOVA
MLT
Shooting / Air Rifle Men Details | Competition
Final / Final Budva, Markovici
13:30
FINISHED
RESULTS
Tennis / Women Doubles Details | Competition
Semi finals / Semifinal 1 Budva, TC Slovenska plaza

Cyprus
CYP
13:30
FINISHED
2 : 0

Luxembourg
LUX
Tennis / Women Doubles Details | Competition
Semi finals / Semifinal 2 Budva, TC Slovenska plaza

Malta
MLT
13:30
FINISHED
2 : 0

Montenegro
MNE
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Group phase / Group / 1st Round Budva, Olympic park

Luxembourg
LUX
14:00
FINISHED
2 : 0

Montenegro
MNE
Tennis / Men Doubles Details | Competition
Semi finals / Semifinal 1 Budva, TC Slovenska plaza

Liechtenstein
LIE
14:00
FINISHED
0 : 2

Monaco
MON
Shooting / Air Rifle Women Competition
Final / Final Budva, Markovici
14:30
LINE UPS
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Competition
Final / 5th place match Budva, Olympic park

Malta
MLT
15:00
FINISHED
0 : 2

Liechtenstein
LIE
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 4th round Bar, SC Topolica

Cyprus
CYP
15:30
FINISHED
49 : 75

Malta
MLT
Athletics / 110 m Hurdles Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:00
FINISHED
RESULTS
Athletics / Triple Jump Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:00
FINISHED
RESULTS
Athletics / Javelin Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:00
FINISHED
RESULTS
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Fourth Round Budva, MSC Budva

Iceland
ISL
16:00
FINISHED
1 : 3

Monaco
MON
Tennis / Mixed Doubles Details | Competition
Semi finals / Semifinal 2 Budva, TC Slovenska plaza

Cyprus
CYP
16:00
FINISHED
2 : 1

Luxembourg
LUX
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 3 Tivat, SC Zupa / T3

Mattias MONGIUSTI
SMA
16:00
FINISHED
3 : 1

Ingi Darvis RODRIGUEZ
ISL
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 3 Tivat, SC Zupa / T4

Marios YIANGOU
CYP
16:00
FINISHED
1 : 3

Anthony PERETTI
MON
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 3 Tivat, SC Zupa / T2

Filip RADOVIC
MNE
16:00
FINISHED
3 : 1

Gabriel GRIXTI
MLT
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Round 3 Tivat, SC Zupa / T1

Hristo Angelov HRISTONOV
CYP
16:00
FINISHED
3 : 0

Filip RADULOVIC
MNE
Athletics / 100 m Hurdles Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:15
FINISHED
RESULTS
Athletics / 200 m Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:30
FINISHED
RESULTS
Athletics / High Jump Men Details | Competition
Finals / Final Bar, SC Topolica
16:30
FINISHED
RESULTS
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Competition
Final / 3rd place match Budva, Olympic park

Monaco
MON
16:30
FINISHED
0 : 2

Luxembourg
LUX
Athletics / 200 m Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:40
FINISHED
RESULTS
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 3 Tivat, SC Zupa

Magnús Gauti ÚLFARSSON
ISL
16:40
FINISHED
0 : 3

Anthony GEMINIANI
MON
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 3 Tivat, SC Zupa / T3

Federico GIARDI
SMA
16:40
FINISHED
0 : 3

Daniel BAJADA
MLT
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group B / Round 3 Tivat, SC Zupa / T4

Ulrika QUIST
MON
16:40
FINISHED
3 : 0

Agnes BRYNJARSDÓTTIR
ISL
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group A / Round 3 Tivat, SC Zupa / T2

Chimei YAN
SMA
16:40
FINISHED
3 : 0

Neda MILACIC BOGDANOVIC
MNE
Tennis / Mixed Doubles Details | Competition
Semi finals / Semifinal 1 Budva, TC Slovenska plaza

Monaco
MON
16:45
FINISHED
0 : 2

Montenegro
MNE
Athletics / 10.000 m Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
16:50
FINISHED
RESULTS
Athletics / Discus Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
17:15
FINISHED
RESULTS
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 3 Tivat, SC Zupa / T3

Snezana CULAFIC
MNE
17:20
FINISHED
3 : 2

Aldís LÁRUSDÓTTIR
ISL
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group D / Round 3 Tivat, SC Zupa / T4

Sascha Marie GENOVESE
MLT
17:20
FINISHED
0 : 3

Louiza KOUREA
CYP
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 3 Tivat, SC Zupa / T1

Tessy Lena GONDERINGER
LUX
17:20
FINISHED
3 : 0

Konstantina MELETIE
CYP
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Standings | Competition
Round robin / Group C / Round 3 Tivat, SC Zupa / T2

Chiara MORRI
SMA
17:20
FINISHED
1 : 3

Viktoria LUCENKOVA
MLT
Athletics / 10.000 m Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
17:25
FINISHED
RESULTS
Athletics / Triple Jump Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
17:30
FINISHED
RESULTS
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Competition
Final / 1st place match Budva, Olympic park

Andorra
AND
17:30
FINISHED
2 : 1

Cyprus
CYP
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 4th round Bar, SC Topolica

Montenegro
MNE
17:45
FINISHED
68 : 49

Luxembourg
LUX
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Fourth Round Budva, MSC Budva

Montenegro
MNE
18:00
FINISHED
3 : 0

San Marino
SMA
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Quarterfinals / QF1 Tivat, SC Zupa / T1

Hristo Angelov HRISTONOV
CYP
18:15
FINISHED
0 : 3

Filip RADOVIC
MNE
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Quarterfinals / QF2 Tivat, SC Zupa / T2

Eric Marc GLOD
LUX
18:15
FINISHED
2 : 3

Anthony GEMINIANI
MON
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Quarterfinals / QF3 Tivat, SC Zupa / T3

Anthony PERETTI
MON
18:15
FINISHED
3 : 0

Daniel BAJADA
MLT
Table Tennis / Single Tournament Men Details | Competition
Quarterfinals / QF4 Tivat, SC Zupa / T4

Marios YIANGOU
CYP
18:15
FINISHED
3 : 1

Gilles MICHELY
LUX
Athletics / Relay 4 x 100 m Women Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
18:30
FINISHED
RESULTS
Athletics / Relay 4 x 100 m Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
18:40
FINISHED
RESULTS
Athletics / Relay 4 x 400 m Women Details | Competition
Final / Final
18:55
FINISHED
RESULTS
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Quarterfinals / QF1 Tivat, SC Zupa / T1

Xiaoxin YANG
MON
19:00
FINISHED
3 : 1

Viktoria LUCENKOVA
MLT
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Quarterfinals / QF2 Tivat, SC Zupa / T2

Snezana CULAFIC
MNE
19:00
FINISHED
1 : 3

Tessy Lena GONDERINGER
LUX
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Quarterfinals / QF3 Tivat, SC Zupa / T3

Louiza KOUREA
CYP
19:00
FINISHED
3 : 1

Ulrika QUIST
MON
Table Tennis / Single Tournament Women Details | Competition
Quarterfinals / QF4 Tivat, SC Zupa / T4

Chimei YAN
SMA
19:00
FINISHED
3 : 1

Danielle KONSBRUCK
LUX
Athletics / Relay 4 x 400 m Men Details | Competition
Final / Final Bar, SC Topolica
19:10
FINISHED
RESULTS
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round Robin / Group / Fourth Round

Luxembourg
LUX
20:00
FINISHED
1 : 3

Cyprus
CYP
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Round robin / Group / 4th round Bar, SC Topolica

Malta
MLT
20:00
FINISHED
84 : 97

Montenegro
MNE

Results and data handling by Furki sport