Shooting / Double Trap Men | Details | Competition |
Final / Final | Budva, Markovici |
09:00
RESULTS
FINISHED |
Volleyball / Volleyball Women | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round Robin / Group / Fourth Round | Budva, MSC Budva |
Liechtenstein LIE |
09:00
0 : 3
FINISHED |
Iceland ISL |
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men | Details | Competition |
Semifinal / Semifinal 1 | Budva, Olympic park |
Monaco MON |
09:00
0 : 2
FINISHED |
Andorra AND |
Shooting / Air Rifle Men | Details | Competition |
Qualification / Qualification | Budva, Markovici |
09:15
RESULTS
FINISHED |
Tennis / Single Tournament Men | Details | Competition |
Semi finals / Semifinal 1 | Budva, TC Slovenska plaza |
Lucas CATARINA MON |
09:30
1 : 2
FINISHED |
Ugo Yann NASTASI LUX |
Tennis / Single Tournament Women | Details | Competition |
Semi finals / Semifinal 1 | Budva, TC Slovenska plaza |
Raluka SERBAN CYP |
09:30
1 : 2
FINISHED |
Vladica BABIC MNE |
Tennis / Single Tournament Women | Details | Competition |
Semi finals / Semifinal 2 | Budva, TC Slovenska plaza |
Elaine GENOVESE MLT |
09:30
0 : 2
FINISHED |
Eleonora Anne-Sophie Rbis MOLINARO SIMON LUX |
Tennis / Single Tournament Men | Details | Competition |
Semi finals / Semifinal 2 | Budva, TC Slovenska plaza |
Marco DE ROSSI SMA |
09:30
0 : 2
FINISHED |
Romain ARNEODO MON |
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men | Details | Competition |
Semifinal / Semifinal 2 | Budva, Olympic park |
Luxembourg LUX |
10:00
1 : 2
FINISHED |
Cyprus CYP |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T3 |
Marios YIANGOU CYP |
10:00
3 : 0
FINISHED |
Ingi Darvis RODRIGUEZ ISL |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Mattias MONGIUSTI SMA |
10:00
0 : 3
FINISHED |
Anthony PERETTI MON |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group B / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Gilles MICHELY LUX |
10:00
3 : 1
FINISHED |
Gabriel GRIXTI MLT |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group A / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T1 |
Eric Marc GLOD LUX |
10:00
3 : 0
FINISHED |
Filip RADULOVIC MNE |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T1 |
Anthony GEMINIANI MON |
10:40
3 : 0
FINISHED |
Federico GIARDI SMA |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T3 |
Magnús Gauti ÚLFARSSON ISL |
10:40
0 : 3
FINISHED |
Daniel BAJADA MLT |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group B / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Danielle KONSBRUCK LUX |
10:40
3 : 0
FINISHED |
Agnes BRYNJARSDÓTTIR ISL |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group A / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Xiaoxin YANG MON |
10:40
3 : 0
FINISHED |
Neda MILACIC BOGDANOVIC MNE |
Basketball / Basketball Women | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round robin / Group / 4th round | Ad Diriyah |
Monaco MON |
11:00
59 : 91
FINISHED |
Iceland ISL |
Volleyball / Volleyball Women | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round Robin / Group / Fourth Round | Budva, MSC Budva |
Montenegro MNE |
11:00
3 : 0
FINISHED |
Luxembourg LUX |
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women | Details | Standings | Competition |
Group phase / Group / Round 3 | Budva, Olympic park |
Liechtenstein LIE |
11:00
0 : 2
FINISHED |
Monaco MON |
Shooting / Air Rifle Women | Details | Competition |
Qualification / Qualification | Budva, Markovici |
11:15
RESULTS
FINISHED |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round ‚1 | Tivat, SC Zupa / T3 |
Sascha Marie GENOVESE MLT |
11:20
3 : 2
FINISHED |
Aldís LÁRUSDÓTTIR ISL |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Snezana CULAFIC MNE |
11:20
0 : 3
FINISHED |
Louiza KOUREA CYP |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T1 |
Chiara MORRI SMA |
11:20
1 : 3
FINISHED |
Konstantina MELETIE CYP |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 1 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Tessy Lena GONDERINGER LUX |
11:20
3 : 2
FINISHED |
Viktoria LUCENKOVA MLT |
Tennis / Men Doubles | Details | Competition |
Semi finals / Semifinal 2 | Budva, TC Slovenska plaza |
Cyprus CYP |
11:55
2 : 0
FINISHED |
Montenegro MNE |
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women | Details | Standings | Competition |
Group phase / Group / Round 1 | Budva, Olympic park |
Cyprus CYP |
12:00
2 : 0
FINISHED |
Malta MLT |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T3 |
Marios YIANGOU CYP |
12:00
3 : 0
FINISHED |
Mattias MONGIUSTI SMA |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Ingi Darvis RODRIGUEZ ISL |
12:00
0 : 3
FINISHED |
Anthony PERETTI MON |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group B / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Gilles MICHELY LUX |
12:00
3 : 1
FINISHED |
Filip RADOVIC MNE |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group A / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T1 |
Eric Marc GLOD LUX |
12:00
2 : 3
FINISHED |
Hristo Angelov HRISTONOV CYP |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T1 |
Federico GIARDI SMA |
12:40
1 : 3
FINISHED |
Magnús Gauti ÚLFARSSON ISL |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T3 |
Anthony GEMINIANI MON |
12:40
3 : 0
FINISHED |
Daniel BAJADA MLT |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group B / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Danielle KONSBRUCK LUX |
12:40
3 : 1
FINISHED |
Ulrika QUIST MON |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group A / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Xiaoxin YANG MON |
12:40
3 : 1
FINISHED |
Chimei YAN SMA |
Volleyball / Volleyball Women | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round Robin / Group / Fourth Round | Budva, MSC Budva |
Cyprus CYP |
13:00
3 : 0
FINISHED |
San Marino SMA |
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men | Details | Competition |
Final / 7th place match | Budva, Olympic park |
Montenegro MNE |
13:00
0 : 2
FINISHED |
San Marino SMA |
Basketball / Basketball Men | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round robin / Group / 4th round | Ad Diriyah |
Cyprus CYP |
13:15
91 : 95
FINISHED |
Luxembourg LUX |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 2 | Tivat, SC Zupa |
Sascha Marie GENOVESE MLT |
13:20
0 : 3
FINISHED |
Snezana CULAFIC MNE |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Aldís LÁRUSDÓTTIR ISL |
13:20
1 : 3
FINISHED |
Louiza KOUREA CYP |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T1 |
Chiara MORRI SMA |
13:20
0 : 3
FINISHED |
Tessy Lena GONDERINGER LUX |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 2 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Konstantina MELETIE CYP |
13:20
0 : 3
FINISHED |
Viktoria LUCENKOVA MLT |
Shooting / Air Rifle Men | Details | Competition |
Final / Final | Budva, Markovici |
13:30
RESULTS
FINISHED |
Tennis / Women Doubles | Details | Competition |
Semi finals / Semifinal 1 | Budva, TC Slovenska plaza |
Cyprus CYP |
13:30
2 : 0
FINISHED |
Luxembourg LUX |
Tennis / Women Doubles | Details | Competition |
Semi finals / Semifinal 2 | Budva, TC Slovenska plaza |
Malta MLT |
13:30
2 : 0
FINISHED |
Montenegro MNE |
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women | Details | Standings | Competition |
Group phase / Group / 1st Round | Budva, Olympic park |
Luxembourg LUX |
14:00
2 : 0
FINISHED |
Montenegro MNE |
Tennis / Men Doubles | Details | Competition |
Semi finals / Semifinal 1 | Budva, TC Slovenska plaza |
Liechtenstein LIE |
14:00
0 : 2
FINISHED |
Monaco MON |
Shooting / Air Rifle Women | Competition |
Final / Final | Budva, Markovici |
14:30
LINE UPS |
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men | Details | Competition |
Final / 5th place match | Budva, Olympic park |
Malta MLT |
15:00
0 : 2
FINISHED |
Liechtenstein LIE |
Basketball / Basketball Women | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round robin / Group / 4th round | Ad Diriyah |
Cyprus CYP |
15:30
49 : 75
FINISHED |
Malta MLT |
Athletics / 110 m Hurdles Men | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
16:00
RESULTS
FINISHED |
Athletics / Triple Jump Women | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
16:00
RESULTS
FINISHED |
Athletics / Javelin Men | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
16:00
RESULTS
FINISHED |
Volleyball / Volleyball Men | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round Robin / Group / Fourth Round | Budva, MSC Budva |
Iceland ISL |
16:00
1 : 3
FINISHED |
Monaco MON |
Tennis / Mixed Doubles | Details | Competition |
Semi finals / Semifinal 2 | Budva, TC Slovenska plaza |
Cyprus CYP |
16:00
2 : 1
FINISHED |
Luxembourg LUX |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T3 |
Mattias MONGIUSTI SMA |
16:00
3 : 1
FINISHED |
Ingi Darvis RODRIGUEZ ISL |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Marios YIANGOU CYP |
16:00
1 : 3
FINISHED |
Anthony PERETTI MON |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group B / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Filip RADOVIC MNE |
16:00
3 : 1
FINISHED |
Gabriel GRIXTI MLT |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group A / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T1 |
Hristo Angelov HRISTONOV CYP |
16:00
3 : 0
FINISHED |
Filip RADULOVIC MNE |
Athletics / 100 m Hurdles Women | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
16:15
RESULTS
FINISHED |
Athletics / 200 m Women | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
16:30
RESULTS
FINISHED |
Athletics / High Jump Men | Details | Competition |
Finals / Final | Ad Diriyah |
16:30
RESULTS
FINISHED |
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men | Details | Competition |
Final / 3rd place match | Budva, Olympic park |
Monaco MON |
16:30
0 : 2
FINISHED |
Luxembourg LUX |
Athletics / 200 m Men | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
16:40
RESULTS
FINISHED |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 3 | Tivat, SC Zupa |
Magnús Gauti ÚLFARSSON ISL |
16:40
0 : 3
FINISHED |
Anthony GEMINIANI MON |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T3 |
Federico GIARDI SMA |
16:40
0 : 3
FINISHED |
Daniel BAJADA MLT |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group B / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Ulrika QUIST MON |
16:40
3 : 0
FINISHED |
Agnes BRYNJARSDÓTTIR ISL |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group A / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Chimei YAN SMA |
16:40
3 : 0
FINISHED |
Neda MILACIC BOGDANOVIC MNE |
Tennis / Mixed Doubles | Details | Competition |
Semi finals / Semifinal 1 | Budva, TC Slovenska plaza |
Monaco MON |
16:45
0 : 2
FINISHED |
Montenegro MNE |
Athletics / 10.000 m Women | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
16:50
RESULTS
FINISHED |
Athletics / Discus Women | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
17:15
RESULTS
FINISHED |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T3 |
Snezana CULAFIC MNE |
17:20
3 : 2
FINISHED |
Aldís LÁRUSDÓTTIR ISL |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group D / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Sascha Marie GENOVESE MLT |
17:20
0 : 3
FINISHED |
Louiza KOUREA CYP |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T1 |
Tessy Lena GONDERINGER LUX |
17:20
3 : 0
FINISHED |
Konstantina MELETIE CYP |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Standings | Competition |
Round robin / Group C / Round 3 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Chiara MORRI SMA |
17:20
1 : 3
FINISHED |
Viktoria LUCENKOVA MLT |
Athletics / 10.000 m Men | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
17:25
RESULTS
FINISHED |
Athletics / Triple Jump Men | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
17:30
RESULTS
FINISHED |
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men | Details | Competition |
Final / 1st place match | Budva, Olympic park |
Andorra AND |
17:30
2 : 1
FINISHED |
Cyprus CYP |
Basketball / Basketball Women | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round robin / Group / 4th round | Ad Diriyah |
Montenegro MNE |
17:45
68 : 49
FINISHED |
Luxembourg LUX |
Volleyball / Volleyball Men | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round Robin / Group / Fourth Round | Budva, MSC Budva |
Montenegro MNE |
18:00
3 : 0
FINISHED |
San Marino SMA |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Competition |
Quarterfinals / QF1 | Tivat, SC Zupa / T1 |
Hristo Angelov HRISTONOV CYP |
18:15
0 : 3
FINISHED |
Filip RADOVIC MNE |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Competition |
Quarterfinals / QF2 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Eric Marc GLOD LUX |
18:15
2 : 3
FINISHED |
Anthony GEMINIANI MON |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Competition |
Quarterfinals / QF3 | Tivat, SC Zupa / T3 |
Anthony PERETTI MON |
18:15
3 : 0
FINISHED |
Daniel BAJADA MLT |
Table Tennis / Single Tournament Men | Details | Competition |
Quarterfinals / QF4 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Marios YIANGOU CYP |
18:15
3 : 1
FINISHED |
Gilles MICHELY LUX |
Athletics / Relay 4 x 100 m Women | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
18:30
RESULTS
FINISHED |
Athletics / Relay 4 x 100 m Men | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
18:40
RESULTS
FINISHED |
Athletics / Relay 4 x 400 m Women | Details | Competition |
Final / Final |
18:55
RESULTS
FINISHED |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Competition |
Quarterfinals / QF1 | Tivat, SC Zupa / T1 |
Xiaoxin YANG MON |
19:00
3 : 1
FINISHED |
Viktoria LUCENKOVA MLT |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Competition |
Quarterfinals / QF2 | Tivat, SC Zupa / T2 |
Snezana CULAFIC MNE |
19:00
1 : 3
FINISHED |
Tessy Lena GONDERINGER LUX |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Competition |
Quarterfinals / QF3 | Tivat, SC Zupa / T3 |
Louiza KOUREA CYP |
19:00
3 : 1
FINISHED |
Ulrika QUIST MON |
Table Tennis / Single Tournament Women | Details | Competition |
Quarterfinals / QF4 | Tivat, SC Zupa / T4 |
Chimei YAN SMA |
19:00
3 : 1
FINISHED |
Danielle KONSBRUCK LUX |
Athletics / Relay 4 x 400 m Men | Details | Competition |
Final / Final | Ad Diriyah |
19:10
RESULTS
FINISHED |
Volleyball / Volleyball Men | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round Robin / Group / Fourth Round |
Luxembourg LUX |
20:00
1 : 3
FINISHED |
Cyprus CYP |
Basketball / Basketball Men | Details | Standings | Competition | Scorers |
Round robin / Group / 4th round | Ad Diriyah |
Malta MLT |
20:00
84 : 97
FINISHED |
Montenegro MNE |